Hızlıİş Hakkımızda

Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda
  • Neden Hızlıİş Hızlıİş; eleman arayan firmaların iş ilanlarını kolayca yayınlayabilecekleri ve büyük kitlelere duyurabilecekleri hızlı ve güvenilir hizmet sunan bir iş ilanları sitesidir. Amacımız işveren ve iş arayan arasında köprü olmak ve bu hizmeti herhangi bir ücret almadan siz değerli ziyaretçilerimize sunmaktır.
Ücretsiz İş İlanı Ver
  • Neden Hızlıİş Türkiye'nin yeni nesil ücretsiz iş ilanı sitesi. Hemen ücretsiz iş ilanı ver, dakikalar içerisinde 4 farklı sitede yayınlanır ve kısa süre içinde çok sayıda başvuru almanız sağlanır. (LesCARD - İŞveKURS - indeed - Hızlıİş)
  • * LesCARD - İŞveKURS - indeed ilan yayınlama kurallarına uymayan ilanları yayınlamama haklarına sahiptir.
Alternate Text

Ücretsiz Yayınlayın

Tamamen ücretsiz şekilde ilanınızı yayınlamanız mümkün. Tek arzumuz ilan içeriğinin şeffaflığı ve detaylı şekilde oluşturulması böylece ilanınızıdaha fazla değerli kılabilirsiniz.

Alternate Text

Görünür Olun

Sektörde bir çok kişi yeni iş ilanlarını, fırsatlarını inceliyor ve başvuruyor. Ancak önemli olan doğru kişiyi bulabilmek ve biz buna önem veriyoruz. İlanınızı en doğru hedef kitle ile buluşturuyoruz.

Alternate Text

Hızlı ve Kolay

İlan oluşturmak ve yayınlamak daha önce hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştır. Sadece Ücretsiz İlan Ver! bölümündeki bir kaç alanı doldurmanız yeterli sonrasında ilan içeriğiniz incelenerek yayında, bu kadar basit.